Hotel Włoski w centrum Poznania

Hotel Włoski Luxury położony jest w centrum Poznania. Jego lokalizacja jest niezwykle korzystna dla zwiedzających.

Informacje dotyczące hotelu

Pokoje hotelowe delux mają bardzo nowoczesny wystrój wykreowany wedle najnowszych trendów. Rezerwując pokój zapewnione zostaje wygodne łóżko, internet wifi, łazienkę z prysznicem, duży telewizor, zestaw kosmetyków, lodówkę oraz biurko do pracy.

Wynajęcie pokoju jest idealnym pomysłem na spędzenie czasu z drugą połówką, czy jest to rocznica czy zwykły weekend. Hotel daje możliwość przygotowania pokoju w formie płatków róż, kwiatów czy świeżych owoców.

Pokoje VIP Superior są zaprojektowane indywidualnie w celu zapewnienia oryginalności każdemu z pokoju. Wnętrze pokoju jest zaprojektowane łącząc w sobie styl tradycyjny ze stylem nowoczesnym. W pokoju znajduje się 60 calowy telewizor, meble z naturalnego drewna oraz łazienkę z prysznicem i deszczownicą.

Teren hotelu

Na terenie hotelu znajduje się restauracja, duży parking i darmowa wypożyczalnia rowerów dla gości hotelu.

Hotel przystosowany jest również dla firm, gdyż posiada salę konferencyjną. Sala pomieści do 60 osób i można organizować w niej spotkania biznesowe. Sala wyposażona jest w sprzęt multimedialny, więc osoba, która prowadzi szkolenie ma zapewniony odpowiedni komfort. Istnieje możliwość przygotowania sali w zależności od indywidualnych potrzeb. Hotel zapewnia przerwy na kawę oraz bankiet w trakcie

Restauracja hotelu

Kucharze restauracji gotują z pasją i posiadają wieloletnie doświadczenie. Potrafią łączyć smaki zapewniając wyjątkowych doznań gościom. Składniki, które są używane przez kucharzy pochodzą jedynie ze sprawdzonych źródeł i są one najwyższej jakości. Restauracja ma możliwość przygotowania przyjęć takich jak chrzciny, komunie, roczki, urodziny, rocznice oraz firmowe przyjęcia. Dania podawane w restauracji są przygotowywane z niezwykłą precyzją i dokładnością. Pracownicy hotelu stawiają dobro gości na najwyższy poziomie i robią wszystko by zapewnić gościom przyjemny pobyt.

Śniadania są podawane w formie bufetu szwedzkiego. Dania są przygotowane również z myślą o alergikach i można znaleźć dania bezglutenowe oraz beż laktozy. Chleb jest świeżo wypiekany przez szefa kuchni. Przez cały czas pobytu goście mogą rozkoszować się kawą, herbatą oraz gorącą czekoladą bez limitu. Na życzenia gości istnieje możliwość przygotowania śniadania na wyłączność na sali. Można zorganizować śniadanie biznesowe. Śniadanie można zjeść w przyjemnym wnętrzu lub w zależności od pogody można je spożyć w ogrodach.

Źródło: hotel Poznań centrum.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.