Sala Konferencyjna Poznań – idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Jeżeli szukasz sali konferencyjnej w Poznaniu to dobrze się składa, nasza sala konferencyjna Poznań to w której można organizować spotkania biznesowe lub szkolenia. Sala może pomieścić do 60 osób i znajduje się w centrum Poznania, zaledwie kilka minut spacerem od Starego Rynku.

Centrum konferencyjne w Poznaniu

Jeśli szukają Państwo nowoczesnej, komfortowej i nowoczesnej sali konferencyjnej w Poznaniu, możemy zaproponować Państwu idealne miejsce do zorganizowania spotkania biznesowego. Centrum Konferencyjne w Poznaniu znajduje się zaledwie kilka minut od centrum miasta, co sprawia, że łatwo do niego dotrzeć samochodem lub komunikacją miejską.

Dysponujemy jedną salą konferencyjną, która może pomieścić do 60. Obie sale są wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty (projektor, klimatyzacja). Wszystkie udogodnienia dostępne w naszym budynku są do Państwa dyspozycji również podczas pobytu tutaj – bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi oraz restauracja i bar oferują posiłki i napoje, które można u nas kupić przez cały dzień po przystępnej cenie!

Jakie wydarzenia można zorganizować w sali konferencyjnej Poznań?

Sala konferencyjna Poznań jest idealnym miejscem do organizowania spotkań biznesowych i konferencji. Oferujemy sale do prowadzenia różnego rodzaju seminariów, warsztatów, wystaw fotograficznych, prezentacji i koncertów. Sala nadają się również do wszelakich wydarzeń do maksymalnie 60 osób. Oto wydarzenia, które można zorganizować na naszej sali konferencyjnej w Hotelu Włoskim

Spotkania biznesowe

Jeśli szukasz miejsca na spotkania biznesowe w hotelu Poznań, nie ma lepszej opcji niż Hotel Włoski. Piękne, nowoczesne wnętrza hotelu zrobią wrażenie na Twoich gościach i sprawią, że poczują się jak w domu. A ponieważ znajdujemy się w samym sercu Poznania, łatwo do nas trafić z każdego miejsca – samochodem lub komunikacją miejską.

Szkolenia

Jeżeli poszukujesz sali konferencyjnej na szkolenia w Poznaniu to Hotel Włoski będzie idealnym miejscem, posiadamy sale konferencyjna Poznań, która pomieści do 60 osób jednocześnie. Najwyższej klasy sprzęt, który oferuje nasza sali zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby a nasza obsługa zadba o to, ażeby szkolenie przebiegło jak najsprawniej

Warsztaty

Hotel Poznań to świetne miejsce do prowadzenia warsztatów. Posiada duża restauracje oraz sale konferencyjna mieszczącą do 60 osób. Hotel oferuje także doskonałe usługi, w tym kuchnię z szerokim wyborem potraw, wygodne pokoje oraz strefę spa z sauną i gabinetami masażu. Hotel Poznań jest położony w centrum Poznania, co ułatwia gościom dotarcie do niego środkami komunikacji miejskiej, więc idealnie nadaje się na zorganizowanie Warsztatów w Poznaniu.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.