Transport do Morskiego Oka – jak dojechać do Palenicy Białczańskiej, taxi i busy Morskie Oko

Planujesz wycieczkę nad Morskie Oko, lub wyżej w Tatry szlakiem z Palenicy Białczańskiej w stronę Morskiego Oka i poszukujesz odpowiedniej możliwości transportu z Zakopanego pod szlak nad Morskie Oko w Palenicy Białczańskiej? Istnieje kilka możliwości, jednak najlepszą alternatywą do własnego samochodu i szukania miejsca na zatłoczonym parkingu na Palenicy będzie skorzystanie z usług taxi Morskie Oko. Jest to wygodny, komfortowy i bezpieczny środek transportu bezpośrednio spod miejsca zakwaterowania (hotelu lub pensjonatu) prosto pod szlak TPN w Palenicy Białczańskiej.

Busy i 8 – osobowe minibusy i taksówki nad Morskie Oko z Zakopanego

Wybierz wygodnie transport prywatny pod szlak nad Morskie Oko i dopasuj go do swoich indywidualnych potrzeb. Możesz skorzystać z oferty prywatnej taksówki, która zabierze do 4 – osób nad szlak pod Morskie Oko, lub też skorzystać z busów dla grup 8 osobowych, 17 – osobowych,  a nawet do 24 osób jednocześnie. Każdy bus do Palenicy Białczańskiej posiada odpowiednią ilość miejsc wraz z pasami bezpieczeństwa dla każdego pasażera i duży bagażnik, który zmieści plecaki z górskim wyposażeniem, a także dziecięce wózki.

Ceny Taxi Morskie Oko – ile kosztuje taksówka do Palenicy Białczańskiej?

Ceny usług zależą zwykle od wielkości wybranej taksówki nad Morskie Oko, a także od miejsca początkowego w Zakopanem lub okolicach, skąd zaczynamy swoją podróż do Palenicy Białczańskiej. Najlepiej zamawiać transport w sprawdzonych firmach oferujących przewozy osób nad Morskie Oko w Zakopanem – unikniemy wtedy wielu nieprzyjemności, które niekiedy spotykają ludzi korzystających z usług niezrzeszonych nigdzie przewoźników jak brak punktualności lub zawyżona cena. Korzystając z usług rzetelnie funkcjonujących przewozów, masz pewność, że ustalona telefonicznie cena nie zmieni się w trakcie wykonywania przejazdu do Palenicy Białczańskiej.

Skąd odjeżdżają busy nad Morskie Oko?

Busy w rejony Palenicy Białczańskiej (Morskie Oko) odjeżdżają zwykle z rejonów dworca, jednak linia rozkładów jest niekiedy nieprzestrzegana, co wiąże się z tym, że planując wycieczkę nad Morskie Oko, możemy trafić na nieprzyjemną sytuację, kiedy czekając na busa odziani w górski sprzęt – nie doczekamy się, niekiedy zdarzały się podobne sytuacje. W sezonie z kolei istnieje ryzyko, że czekając na busa nad Morskie Oko staniemy w długiej, kilkugodzinnej kolejce, która zepsuje nam zaplanowaną wycieczkę nad Morskie Oko. Nie ryzykuj ! Zamów prywatny transfer z Zakopanego taksówką lub busem do Palenicy Białczańskiej pod szlak nad Morskie Oko – kierowca punktualnie odbierze Ciebie i Twoją rodzinę lub znajomych z wyznaczonego przez Ciebie miejsca i dowiezie pod sam parking w Palenicy Białczańskiej. Po skończonej wycieczce będziesz mógł liczyć także na punktualny i bezpieczny powrót w miejsce zakwaterowania bez oczekiwania w kolejce. Cena transportu pod szlak nad Morskie Oko także mile Cię zaskoczy – często jest podobna do  ceny busów komunikacji regularnej, z tym że transport wynajętym busem lub taksówką jest bezpośredni, bez przesiadek – prosto spod Twojego hotelu pod sam szlak nad Morskie Oko.

Busy z Morskiego Oka do Zakopanego – Taxi i Busy Morskie Oko

W sposób komfortowy i bezpieczny możesz zamówić transport powrotny z parkingu w Palenicy Białczańskiej (Morskie Oko), do Zakopanego – wystarczy, że umówisz wybraną godzinę lub zamówisz taksówkę lub busa z Morskiego Oka do Zakopanego z wyprzedzeniem 30 – minutowym. Zwykle najlepiej robić to w momencie przekraczania na szlaku słynnych “Wodogrzmotów Mickiewicza”. Docierając wtedy na Parking w Palenicy Białczańskiej mamy pewność, że kierowca będzie już na nas oczekiwał.

Całododobowy transport do Palenicy Białczańskiej

Planujesz całodniową wycieczkę na Rysy, bądź któryś z szczytów Tatr Wysokich od strony Morskiego Oka? Jak wiesz zapewne, w przypadku takich wędrówek musimy wyruszyć wcześnie rano i niekiedy wrócić późnymi godzinami wieczornymi lub nocnymi, co wiaże się z odpowiednim wybraniem transportu z Zakopanego i do Zakopanego z powrotem. Najlepiej skorzystać wtedy z usług prywatnego, sprawdzonego przewoźnika oferującego całodobowy przewóz osób nad Morskie Oko.

Sprawdź: taxi Morskie Oko.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.