Akcesoria do przedłużania rzęs

Odpowiednie akcesoria są niekwestionowanymi sprzymierzeńcami każdej pracy w dziedzinie estetyki i kosmetyki. Tak, doskonałe surowce, najwyższej jakości produkty i zręczność doświadczonego fachowca nie zawsze wystarczają. Akcesoria często odgrywają podstawową i niezbędną rolę, niezależnie od tego, czy pełnią funkcję higieniczną, wspierającą, pomocniczą czy ułatwiającą. W tym artykule przedstawiamy kilka akcesoriów, które zrewolucjonizują świat zabiegów na rzęsy.

Musisz mieć te akcesoria

Pierwszym produktem, który prezentujemy jest akumulatorowy mini wentylator. Akcesorium to przeznaczone jest do stosowania na zakończenie zabiegów przedłużania rzęs w celu przyspieszenia procesu utwardzania użytego kleju. Ponadto jego wentylatory tworzą lekki i przyjemny przepływ powietrza, skutecznie łagodząc ewentualne oparzenia powstałe podczas zabiegu. Prawidłowe i szybkie wysychanie kleju do przedłużania, oprócz oczywistych korzyści w zarządzaniu czasem zabiegu, zapewnia dłuższe utrzymywanie się nałożonych rzęs syntetycznych. Produkt ten został zaprojektowany tak, aby był lekki, poręczny i ergonomiczny, nadający się do wygodnego noszenia ze sobą na zabiegi nawet w domu. Jego akumulator litowo-jonowy wystarcza na około 6 godzin pracy i można go łatwo naładować za pomocą kabla USB, który jest dołączony do zestawu. Klej do przedłużania rzęs potrzebuje kilku sekund na utwardzenie, ale ostateczne schnięcie następuje w ciągu kilku godzin. Istnieje jednak akcesorium, które może drastycznie skrócić ten czas: parownik do przedłużania rzęs. Stosowanie tego produktu jest szczególnie zalecane, gdy w środowisku zabiegowym panuje niska wilgotność. Ponadto jest to produkt o prostej i eleganckiej linii, zajmujący niewiele miejsca, praktyczny i łatwy do uzupełnienia. Szczoteczka do rzęs i brwi wykonana z wysokiej jakości materiałów i o efektownym designie to fantastyczna pomoc w delikatnym rozczesywaniu rzęs, nakładaniu tuszu, usuwaniu resztek lub nadmiaru makijażu czy rozprowadzaniu niezbędnych produktów na rzęsach. Podczas zabiegów na rzęsy, takich jak przedłużanie czy laminowanie, niezwykle ważne jest, aby wszystkie czynności wykonywać z niezwykłą starannością i precyzją. Aby bezbłędnie umiejscowić syntetyczne rzęsy, każda stylistka rzęs może znaleźć wielkiego sprzymierzeńca w specjalnym prostokątnym lusterku. Wykonane ze stali nierdzewnej i wyposażone w ergonomiczny uchwyt, narzędzie to jest również cenną pomocą podczas zabiegów laminacji, ponieważ pozwala na sprawdzenie krzywizny rzęs pod każdym kątem i zapewnienie równomiernego rozłożenia nakładanych produktów. Po więcej pomocnych akcesoriów zapraszamy na stronę internetową crystallashes.pl,

Sprawdź: przedłużanie rzęs sklep.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.