Kalkulator kredytu hipotecznego

Żyjemy w czasach, w których ciężko decydować o przyszłości. Wysoka inflacja lub wojna za naszą wschodnią granicą powodują, że obawy o to, co będzie dalej, są bardzo silne. Jednak chęć posiadania mieszkania lub własnego domu, jest bardzo silna u każdej pary, która wynajmuje mieszkanie lub mieszka u rodziców. Na szczęście na rynku są dostępne pomoce, które pomagają skalkulować tak duży wydatek w tak odległym czasie.

Kredyty hipoteczne, są kredytami zaciąganymi na bardzo długi okres, tzn.: na 20 lub nawet 30 lat. Oferty różnią się w zależności od wybranego banku, wysokości potrzebnej kwoty oraz samego okresu kredytowania. Na szczęście nikt nie musi skończyć ekonomii, aby móc się w tym wszystkim połapać. Wystarczy znaleźć dobry kalkulator kredytu hipotecznego. Taki właśnie jest dostępny na stronie wnioskomat.com. Oczywiście kalkulator sam w sobie jest całkowicie darmowy i w żaden sposób nie zobowiązuje nas do wzięcia kredyty na dom. Po wejściu na podaną wyżej stronę wybieramy opcję kredytu hipotecznego. Następnie wpisujemy kwotę kredytu, jaka nas interesuje oraz okres spłat, który może wynosić od 5 do nawet 35 lat. Następnie klikamy opcję „szukaj”. W ten sposób pokażą się oferty na kredyt podzielone na konkretne banki. W podanych wynikach dowiemy się między innymi: o wysokości oprocentowania całego kredytu, wysokości RRSO, wielkości prowizji, całkowitej kwocie, jaka będzie do spłaty po zaciągnięciu kredytu, oraz wysokości samej raty. Możemy również kliknąć rozwijałkę „szczegóły”, aby dostać więcej informacji, np.: jaka jest potrzebna wysokość wkładu własnego, aby ubiegać się o kredyt.

Na stronie wnioskomat.com można wypełnić jeden wniosek, który zostanie rozesłany do wszystkich czołowych instytucji finansowych w Polsce. Dzięki temu dostaniemy oferty, przygotowane na podstawie posiadanej zdolności kredytowej. Następnie możemy wybrać interesującą nas ofertę oraz Agenta, który skontaktuje się z nami w ciągu 10 minut od wysłania wniosku. Ostatnim zadaniem będzie spotkanie w placówce Agenta, aby sfinalizować i podpisać umowę o kredyt hipoteczny. To wszystko sprawia, że o kredyt hipoteczny, możemy ubiegać się, tak naprawdę nie ruszając się sprzed ekranu naszego komputera.

Należy pamiętać, że korzystając z kalkulatora, prezentowana oferta, jest aktualna w tym konkretnym czasie. Po dwóch miesiącach stopy procentowe mogą np.: ulec zmianie, co spowoduje zmianę w kredycie hipotecznym. Wnioskomat.com udostępnia bardzo proste narzędzie, które jest niezwykle pomocne w przypadku, decyzji o wzięciu kredyty hipotecznego, szkoda z niego nie skorzystać.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.