Inwestuj bezpiecznie w atrakcyjne nieruchomości i zostań ich współwłaścicielem dzięki Cypr-Inwest!

Chyba nie ma osoby, która nie chciałaby zwiększyć swoich oszczędności w łatwy sposób. Niestety bezpieczeństwo niektórych inwestycji pozostawia wiele do życzenia, więc zwykle pochodzimy do nich bardzo sceptycznie. Jednak z Cypr-Inwest to się zmieni, ponieważ to firma, która nie dość, że pozwala nam na bezpieczne inwestycje w bardzo atrakcyjne nieruchomości, to jeszcze daje szanse zostać ich współwłaścicielami. Brzmi kusząco? Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami oferty!

Czym jest Cypr-Inwest?

Cypr-Inwest to profesjonalna firma, która od lat działa w branży nieruchomości. Może poszczycić się naprawdę bogatym doświadczeniem, jak również realizacją projektów budowlanych w najbardziej rentownych lokalizacjach Cypru. Jednak to nie wszystko, ponieważ Cypr-Inwest to także najlepszy sprzedawca i zarządca luksusowych apartamentów, który wypracowanymi zyskami dzieli się z inwestorami. Współpraca z Cypr-Inwest jest bezpieczna i bardzo wygodna.

Do tego nie potrzeba doświadczenia w branży, czy eksperckiej wiedzy. Firma zapewnia wsparcie na każdym etapie procesu inwestycyjnego, jak również to, że zostaniemy wpisani na listę udziałowców spółki CyprusInvest. Chciałbyś  dowiedz się, na czym polega Crowdfunding Inwestycyjny!http://cyprinvest.com/ będzie dla Ciebie najlepszym źródłem informacji, więc to tutaj skieruj swoje kroki!

Kto może inwestować w nieruchomości z Cypr-Inwest?

Cypr-Inwest jest otwarty na współpracę z każdym, kto chciałby zainwestować swoje pieniądze w bezpieczny sposób i przy okazji zostać ich współwłaścicielem. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy jesteśmy osobami pracującymi na etacie, czy też prowadzimy własną działalność. To idealna opcja dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Cypr-Inwest nie przykłada uwagi do wielkości firmy, czy jej profilu działania. Dlatego na inwestycje w nieruchomości może zdecydować się jednocześnie osoba prowadząca własny sklep internetowy, jak i ta, która jest właścicielem prężnie działającego przedsiębiorstwa.

Na czym polegają inwestycje w nieruchomości z Cypr-Inwest?

Inwestycje w nieruchomości z Cypr-Inwest opierają się na realizacji projektów w atrakcyjnych lokalizacjach na Cyprze. Aby zostać udziałowcem spółki, wystarczy wkład własny w wysokości 5.000 złotych. Oczywiście można zdecydować się też na większą inwestycję, co z pewnością wyjdzie na korzyść tym z nas, którzy dysponują znacznie większymi oszczędnościami. Inwestycja jest w 100% bezpieczna, bo Cypr-Inwest stosuje model, w którym staniemy się współwłaścicielem nieruchomości i będziemy mogli czerpać z tego korzyści. Zysk opiera się na wzroście wartości i na wynajmie 10,6% rocznie.

Wypłacany jest regularnie, każdego miesiąca na konto. Jako współwłaściciele nieruchomości nie musimy angażować się w jej zarządzanie. Nad opieką i koordynacją procesów najmu czuwa Cypr-Inwest, więc możemy realizować w spokoju swoje aktualne zadania i czerpać zyski z poczynionych inwestycji. Jednak to nie wszystko, ponieważ jako udziałowcy, jesteśmy uprawnieni do korzystania z przysługujących nam pobytów właścicielskich do 14 dni i to bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Czy zatem można wyobrazić sobie lepszą inwestycję? Pewnie, że nie! Warto też wspomnieć, że inwestycje nie są dożywotnie. Jeśli z jakichś przyczyn będziemy chcieli się wycofać ze spółki, to możemy to zrobić przez sprzedaż lub przekazanie posiadanych udziałów dowolnej osobie. Cypr-Inwest także może odkupić od nas udziały, wystarczy wcześniej zlecić chęć ich zbycia.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.